Onze mensen

Bij Zetacom werken ongeveer 180 mensen, verdeeld over de kantoren in Zoetermeer, Den Bosch en Arnhem. Hieronder vindt u een aantal van onze experts.

Verkoop


verkoop@zetacom.nl
088 938 2200

Anne Brouwers

Commercieel Productmanager Networking & Security
a.brouwers@zetacom.nl
088 938 2200

Marion Hanssen

Klant Contact Center
m.hanssen@zetacom.nl
088-9382255

Damiën Freriks

Accountmanager New Business
d.freriks@zetacom.nl
+31 88 938 2247

Zikko Stienstra

Projectmanager
z.stienstra@zetacom.nl
088 938 2242

Roeland van Wijnen

Projectleider
r.wijnen@zetacom.nl
088 938 2264

Rob Evers

Sales Consultant
r.evers@zetacom.nl
088 938 2239

Richard Snepvangers

Engineer
r.snepvangers@zetacom.nl
088 938 2236

René Bosdijk

Projectmanager
r.bosdijk@zetacom.nl
088 938 2293

Raymond Lammeree

Accountmanager
r.lammeree@zetacom.nl
088 938 2227

Pim van Rijn

Accountmanager
p.rijn@zetacom.nl
088 938 2231

Patrick Vermulm

Projectleider
p.vermulm@zetacom.nl
088 938 2265

Monica van Vulpen

Verkoop Buiten Mobiel
m.vulpen@zetacom.nl
088 938 2246

Martijn van der Meulen

Technisch Consultant
m.meulen@zetacom.nl
088 938 2200

Thijs Rijnberg

Commercieel Product Manager Mobility
t.rijnberg@zetacom.nl
+31 88 938 2200

Mark Melisie

Consultant
m.melisie@zetacom.nl
088 938 2219

Marco de Jager

Projectleider
m.jager@zetacom.nl
088 938 2296

Luc Bout

Projectmanager
l.bout@zetacom.nl
088 938 2282

John Botterman

Senior Accountmanager
j.botterman@zetacom.nl
088 938 2278

Jean Middeldorp

Consultant
j.middeldorp@zetacom.nl
088 938 2200

Hans Elings

Sales Manager Zorg
h.elings@zetacom.nl
088 938 2230

Gabor Schilten

Cloud Solutions Architect
g.schilten@zetacom.nl
088 938 2287

Erik Sengers

Projectleider
e.sengers@zetacom.nl
088 938 2267

Erik Jonkman

Projectleider
e.jonkman@zetacom.nl
088 938 2273

Edwin Hendriks

Manager Operations MKB
e.hendriks@zetacom.nl
088 938 2263

Dick Dompeling

Directeur
d.dompeling@zetacom.nl
088 938 2201

Daphne Doorduijn

Consultant Zorg
d.doorduijn@zetacom.nl
088 938 2274

Bas Wijgh

Sales Manager MKB
b.wijgh@zetacom.nl
088 938 2234

Bart Kerckhoff

Senior Marketeer
b.kerckhoff@zetacom.nl
088 938 2311

Arthur van Ameijde

Bid Manager
a.ameijde@zetacom.nl
088 938 2214